Logo
Site Haritası
TR / ENG
  Anasayfa Biz Kimiz İş Ortaklarımız Projelerimiz Basın Bize Ulaşın
   
03.05.2019

RE360 Gayrimenkul Buluşması, 10-11 Aralık 2019 tarihlerinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da!

03.05.2019
Türk perakende markalarının yurt dışına açılma hedeflerini destekleyen perakende ve gayrimenkul sektörünün uluslararası etkinliği MAPIC, 13-15 Kasım 2019 tarihlerinde Fransa, Cannes'da 25. kez kapılarını açacak! 
03.05.2019
Alkaş'ın Türkiye temsilciliğini üstlendiği, dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı MIPIM, 12 - 15 Mart 2019 tarihlerinde uluslararası sektör profesyonellerine 30. kez kapılarını açtı.
 
   
 

Alkaş, 1997 yılında Avi Alkaş tarafından Alışveriş Merkezi ve perakende sektörüne proje geliştirme, kiralama ve yönetim konularında hizmet vermek amacıyla kuruldu. Ocak 2007’de, Avi Alkaş’ın JLL Türkiye’de Ülke Başkanı olmasıyla, Kiralama ve Yönetim Hizmetleri fonksiyonu JLL Türkiye’ye devredildi. 2010 yılında “Hizmetlerin Sinerjisi” mottosuyla yenilenen ve hizmetlerini genişleten Alkaş, perakende ve gayrimenkul sektörüne Fuarcılık, Sponsorluk, Etkinlik ve Danışmanlık çalışmalarıyla hizmet vermeye başladı.

“Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunmayı” hedefliyor. Şirket stratejilerine yön vermeyi Türkiye’de ve uluslararası platformda yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunmayı amaçlayan Alkaş ekibi “Hizmetlerin Sinerjisi” anlayışlarını şöyle özetliyor:

  • Alkaş olarak perakende ve gayrimenkul alanında “global network içinde yer almaları” konusunda müşterilerimize güçlü platformlara erişim fırsatı sunuyor, Türkiye temsilcisi olduğumuz MIPIM ve MAPIC ile “dünyaya açılma desteği” veriyoruz.
  • Odağımıza perakende, alışveriş merkezleri ve onlara hizmet veren firmaları alarak, sektörü bir araya getiren organizasyonlarda sponsorluk ajansı olarak konumlanıyoruz.
  • Etkinliklerimizle, müşterilerimizin pazarlama faaliyetlerini güçlendiren, aralarında güçlü bir sinerji yaratan projeler geliştiriyoruz.
  • Farklı sektör derneklerinin içinde aldığımız görevler ile “sektörün gelişmesine katkıda bulunmayı” ve “ulusal başarılarımızın küresel platformlara taşınması” konularını da gönüllülük anlayışıyla misyonumuzun içinde görüyoruz.