Logo
Site Haritası
TR / ENG
  Anasayfa Biz Kimiz İş Ortaklarımız Projelerimiz Basın Bize Ulaşın
   
18.03.2017
14 -17 Mart 2017 tarihlerinde Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleşen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, sektörün devlerini buluşturdu. 
20.11.2016
Dünyanın en büyük perakende ve gayrimenkul fuarı MAPIC, 16 – 18 Kasım 2016 tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde başarıyla gerçekleşti. 
20.10.2016
GPD - 3. Ortak Gelişim Kongresi, 850 perakendeci, üretici ve tedarikçiyi 11 Ekim 2016 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent'te bir araya getirdi. 
 
ALKAŞ'ta Danışmanlık      
 

Alışveriş merkezi ve perakende uzmanlığının Türkiye'deki ilk temsilcisi olan Alkaş, 1997’den beri yurt içi ve yurt dışı platformlardaki sektör tecrübesini, danışmanlık hizmeti olarak da sunmaktadır. 

Alkaş, alışveriş merkezleri ve perakendecilik sektöründe, “hizmetlerin sinerjisi” anlayışıyla, çalışmakta olduğu projelere profesyonel hizmet üretmenin yanı sıra, uzmanlık alanlarında yurt içi ve yurt dışı firmalara dinamik ekibi ile danışmanlık hizmetleri sunar.

Odağına perakende, alışveriş merkezleri ve onlara hizmet veren firmaları alarak, sektörü bir araya getirecek etkinliklerde; organizasyon desteği vermesi ve sponsorluk ajansı olarak konumlanmasının yanı sıra tecrübesinden aldığı güçle, benzer nitelikteki projelere danışmanlık hizmeti verir.

Alışveriş merkezlerinde firma/marka tanıtımına yönelik faaliyetler için danışmanlık verir, köprü olur, müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini güçlendirirken, alışveriş merkezleri ile aralarında oluşturduğu bağlantı ile güçlü bir sinerji yaratılmasını sağlar.

Alkaş, perakende ve alışveriş merkezleri sektörüne yönelik tanıtım faaliyetlerinde bulunmak isteyen müşterilerini sektörle buluşturacak danışmanlık projeleri üretir.

Farklı sektör derneklerinin içinde aldığı görevler ile sektörün gelişmesine katkıda bulunmayı misyon edinen Alkaş, temsilciliğini yürüttüğü uluslararası bağlantıları ile network geliştirme ve ödül programlarında sorumluluklar üstlenir, ulusal başarılarımızın küresel platformlara taşınması konusunda da danışmanlık hizmetleri yürütür.