Logo
Site Haritası
TR / ENG
  Anasayfa Biz Kimiz İş Ortaklarımız Projelerimiz Basın Bize Ulaşın
   
03.05.2019

RE360 Gayrimenkul Buluşması, 10-11 Aralık 2019 tarihlerinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da!

03.05.2019
Türk perakende markalarının yurt dışına açılma hedeflerini destekleyen perakende ve gayrimenkul sektörünün uluslararası etkinliği MAPIC, 13-15 Kasım 2019 tarihlerinde Fransa, Cannes'da 25. kez kapılarını açacak! 
03.05.2019
Alkaş'ın Türkiye temsilciliğini üstlendiği, dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı MIPIM, 12 - 15 Mart 2019 tarihlerinde uluslararası sektör profesyonellerine 30. kez kapılarını açtı.
 
ALKAŞ'ta Danışmanlık      
 

Alışveriş merkezi ve perakende uzmanlığının Türkiye'deki ilk temsilcisi olan Alkaş, 1997’den beri yurt içi ve yurt dışı platformlardaki sektör tecrübesini, danışmanlık hizmeti olarak da sunmaktadır. 

Alkaş, alışveriş merkezleri ve perakendecilik sektöründe, “hizmetlerin sinerjisi” anlayışıyla, çalışmakta olduğu projelere profesyonel hizmet üretmenin yanı sıra, uzmanlık alanlarında yurt içi ve yurt dışı firmalara dinamik ekibi ile danışmanlık hizmetleri sunar.

Odağına perakende, alışveriş merkezleri ve onlara hizmet veren firmaları alarak, sektörü bir araya getirecek etkinliklerde; organizasyon desteği vermesi ve sponsorluk ajansı olarak konumlanmasının yanı sıra tecrübesinden aldığı güçle, benzer nitelikteki projelere danışmanlık hizmeti verir.

Alışveriş merkezlerinde firma/marka tanıtımına yönelik faaliyetler için danışmanlık verir, köprü olur, müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini güçlendirirken, alışveriş merkezleri ile aralarında oluşturduğu bağlantı ile güçlü bir sinerji yaratılmasını sağlar.

Alkaş, perakende ve alışveriş merkezleri sektörüne yönelik tanıtım faaliyetlerinde bulunmak isteyen müşterilerini sektörle buluşturacak danışmanlık projeleri üretir.

Farklı sektör derneklerinin içinde aldığı görevler ile sektörün gelişmesine katkıda bulunmayı misyon edinen Alkaş, temsilciliğini yürüttüğü uluslararası bağlantıları ile network geliştirme ve ödül programlarında sorumluluklar üstlenir, ulusal başarılarımızın küresel platformlara taşınması konusunda da danışmanlık hizmetleri yürütür.