Logo
Site Haritası
TR / ENG
  Anasayfa Biz Kimiz İş Ortaklarımız Projelerimiz Basın Bize Ulaşın
   
03.05.2019

RE360 Gayrimenkul Buluşması, 10-11 Aralık 2019 tarihlerinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da!

03.05.2019
Türk perakende markalarının yurt dışına açılma hedeflerini destekleyen perakende ve gayrimenkul sektörünün uluslararası etkinliği MAPIC, 13-15 Kasım 2019 tarihlerinde Fransa, Cannes'da 25. kez kapılarını açacak! 
03.05.2019
Alkaş'ın Türkiye temsilciliğini üstlendiği, dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı MIPIM, 12 - 15 Mart 2019 tarihlerinde uluslararası sektör profesyonellerine 30. kez kapılarını açtı.
 
ALKAŞ'ta Etkinlik      
 

Perakende ve Alışveriş Merkezlerine yönelik etkinlikleriyle Alkaş, müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini güçlendiren, aralarında güçlü bir sinerji yaratan projeler geliştirir. 

Artan rekabet, çeşitlenen markalar arasında hedeflerine ulaşmak için ortak çalışmalar geliştirmeyi zorunlu kılarken, stratejik olarak ne istediğini bilen tarafları bir araya getirmek konusunda Alkaş, yıllardır biriktirdiği sektör tecrübesinden güç alır.

Alkaş, alışveriş merkezleriyle markanız arasında köprü olur. Sektör tecrübesi ve network’ünden aldığı güçle, alışveriş merkezleri kanalıyla yapabileceğiniz pazarlama etkinlikleri, ortak hedef kitleye hitap edecek kazan/kazan projeler için tarafları bir araya getirir. Farklı noktalarda ve çok sayıda alış veriş merkezinde “milyonlarca müşteriye” ulaşmak hedefiyle markanızı tanıtacak faaliyetler için danışmanlık verir, farklı alışveriş merkezlerinde gerçekleşebilecek road show niteliğinde tanıtım etkinlikleriniz için “size özel projeler” geliştirir.

Alkaş, perakende ve alışveriş merkezleri sektörüne yönelik tanıtım faaliyetlerinde bulunmak isteyen müşterilerini “sektörle buluşturur”. Fuar, konferans gibi karşılıklı etkileşim, tanıtma ve tanışma için benzersiz fırsatlar sunan organizasyonlarda “anahtar teslim” çözümler sunar. Odağına perakende, alışveriş merkezleri ve onlara hizmet veren firmaları alarak, sektörü bir araya getirecek etkinliklerde; organizasyon (stant ve alan hizmetleri), içerik yönetimi (konuşmacı seçimi, yönlendirmesi) ve satış (reklam, sponsorluk ve bilet satışı) hizmetlerini kapsayan geniş bir yelpazede çalışmalar yürütür, projeyi müşteri beklentileri doğrultusunda tasarlar ve yönetir.

Markanızla alışveriş merkezlerinde pazarlama etkinlikleri gerçekleştirmek istiyor ya da “yenisi olduğunuz” perakende sektöründe tanıtım faaliyetleri yapmayı planlıyorsanız bizi arayın, sizin için mutlaka bir çözümümüz olacaktır…