Logo
Site Haritası
TR / ENG
  Anasayfa Biz Kimiz İş Ortaklarımız Projelerimiz Basın Bize Ulaşın
   
18.03.2017
14 -17 Mart 2017 tarihlerinde Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleşen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, sektörün devlerini buluşturdu. 
20.11.2016
Dünyanın en büyük perakende ve gayrimenkul fuarı MAPIC, 16 – 18 Kasım 2016 tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde başarıyla gerçekleşti. 
20.10.2016
GPD - 3. Ortak Gelişim Kongresi, 850 perakendeci, üretici ve tedarikçiyi 11 Ekim 2016 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent'te bir araya getirdi. 
 
AVM KAMPANYASI 2011     2011
     
 
YENİ YIL GÜZELLİĞİ
 
Bu etkinlik, Alkaş’ın, etkin çözümler/pazarlama olanakları sunduğu taraflar olan “perakendeciler, alışveriş merkezleri ve bankalar” konusunda güçlü bir proje örneği olarak ortaya çıktı. Alkaş, Finansbank ile 5 Alışveriş Merkezini bir sponsorluk anlaşması çerçevesinde buluşturduğu “Yeni Yıl CardFinans Güzelliği” Kampanyası ile bir ilke imza attı.
 
Yeni yıl kampanyasında Alkaş, Finansbank ile Antares, Cevahir, Malatyapark, Profilo, Sankopark Alışveriş Merkezlerinde yılbaşı çekiliş kampanyası için sponsorluk anlaşması yapılmasını sağladı. Proje Türkiye’deki bu beş alışveriş merkezinde eş zamanlı olarak başladı, her 50 veya 100 TL’lik alışveriş yapan kişiye 1 çekiliş hakkı, Finansbank kart sahiplerine 3 kat çekilişe katılım hakkı sağladı. Ödülleriyle göz dolduran kampanya AVM cirolarında ve kapı girişlerinde artış sağladı, büyük bir başarıyla sonuçlandı.
 
Alışveriş merkezlerinin pazarlama faaliyetlerini, bankanın sponsorluğunda güçlendiren, Alkaş’ın tasarımında gerçekleşen bu etkinlik, güçlü bir sinerji yarattı.
 
 Katılan AVM'ler