Logo
Site Haritası
TR / ENG
  Anasayfa Biz Kimiz İş Ortaklarımız Projelerimiz Basın Bize Ulaşın
   
03.05.2019

RE360 Gayrimenkul Buluşması, 10-11 Aralık 2019 tarihlerinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da!

03.05.2019
Türk perakende markalarının yurt dışına açılma hedeflerini destekleyen perakende ve gayrimenkul sektörünün uluslararası etkinliği MAPIC, 13-15 Kasım 2019 tarihlerinde Fransa, Cannes'da 25. kez kapılarını açacak! 
03.05.2019
Alkaş'ın Türkiye temsilciliğini üstlendiği, dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı MIPIM, 12 - 15 Mart 2019 tarihlerinde uluslararası sektör profesyonellerine 30. kez kapılarını açtı.
 
ALKAŞ'ta Fuarcılık      
 

Alkaş, perakende ve gayrimenkul alanında global network içinde yer almaları konusunda müşterilerine güçlü platformlara erişim fırsatı sunar.

MIPIM ve MAPIC Türkiye temsilcilikleri ile alanında Dünyanın en güçlü fuarcılık şirketleri arasında yer alan Reed Midem ile kurduğu başarılı işbirliğinden aldığı güçle, Türkiye firmalarının uluslararası arenada tanıtımında önemli görevler üstlenmektedir. Alkaş, konularında lider olan iki fuar; MIPIM, MAPIC, Propel ve Happetite ile müşterilerine “dünyaya açılma desteği” vermektedir.


MIPIM

31 yıldır düzenlenen MIPIM, Dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul fuarıdır. Uluslararası yatırımcılar, şehir planlamacılar, belediyeler, yerel kamu yönetimleri ve otel gruplarını buluşturan MIPIM, gayrimenkul profesyonellerini, karar vericilerini bir araya getirmekte, her yıl Fransa’nın Cannes kentinde Reed Midem tarafından düzenlenmektedir.


MAPIC  

Yerel pazarlara odaklanan, yeni iş olanakları arayan 2.000’in üzerinde perakendeciye ev sahipliği yapan MAPIC, dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarıdır. 1995 yılından bu yana, büyük fuar ve konferans organizasyonlarını hayata geçiren Reed Midem tarafından düzenlenen MAPIC, alışveriş merkezi yatırımcılarını, mimarları, proje ve gayrimenkul geliştirme şirketlerini ve perakendecileri bir araya getirerek, yeni iş bağlantılarının kurulmasına fırsat yaratmaktadır.

PROPEL                                                                                                                                                                                     Gayrimenkul sektöründeki dijital dönüşüme referans olmayı amaçlayan MIPIM Propel, gayrimenkul teknolojileri sektöründeki yerel ekosistemlerin en iyileri ile global yaklaşımları bir araya getiren uluslararası tek etkinliktir. 60 ülkeden 2500 katılımcı ile sektörün kendi alanındaki en iddialı teknoloji firmaları, start-up'ları, akıllı şehirleri, yatırımcıları ve gayrimenkul firmaları bir araya getirerek, yeni iş bağlantılarının kurulmasına fırsat yaratmaktadır.                 

HAPPETITE                                                                                                                                                                       Uluslararası yeme içme markaları, restoran operatörleri, franchise ortakları, gıda teknolojisi çözüm sağlayıcıları ve tedarikçileri Happetite'ta biraraya gelmektedir. AVM kiralama ve yönetim firmalarına, alışveriş merkezlerine ve yatırımcılarına ürünlerini tattırmak ve konseptlerini sunmak; uluslararası perakende gayrimenkul şirketleri ise perakende satış noktalarındaki trafiği artırmak ve yeni konseptleri keşfetmek için 45 ülkeden 2200 katılımcı, 450+ restoran zinciri, 100 restoran ve seyahat perakende operatörü bir araya getirerek, yeni iş bağlantılarının kurulmasına fırsat yaratmaktadır. 

Alkaş MIPIM ve MAPIC'in Türkiye Temsilciliğini 2006 yılından bu yana başarıyla yürütmektedir.