Logo
Site Haritası
TR / ENG
  Anasayfa Biz Kimiz İş Ortaklarımız Projelerimiz Basın Bize Ulaşın
   
18.03.2017
14 -17 Mart 2017 tarihlerinde Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleşen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, sektörün devlerini buluşturdu. 
20.11.2016
Dünyanın en büyük perakende ve gayrimenkul fuarı MAPIC, 16 – 18 Kasım 2016 tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde başarıyla gerçekleşti. 
20.10.2016
GPD - 3. Ortak Gelişim Kongresi, 850 perakendeci, üretici ve tedarikçiyi 11 Ekim 2016 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent'te bir araya getirdi. 
 
ALKAŞ'ta Fuarcılık      
 

Alkaş, perakende ve gayrimenkul alanında global network içinde yer almaları konusunda müşterilerine güçlü platformlara erişim fırsatı sunar.

MIPIM ve MAPIC Türkiye temsilcilikleri ile alanında Dünyanın en güçlü fuarcılık şirketleri arasında yer alan Reed Midem ile kurduğu başarılı işbirliğinden aldığı güçle, Türkiye firmalarının uluslararası arenada tanıtımında önemli görevler üstlenmektedir. Alkaş, konularında lider olan iki fuar; MIPIM ve MAPIC ile müşterilerine “dünyaya açılma desteği” vermektedir.


MIPIM

26 yıldır düzenlenen MIPIM, Dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul fuarıdır. Uluslararası yatırımcılar, şehir planlamacılar, belediyeler, yerel kamu yönetimleri ve otel gruplarını buluşturan MIPIM, gayrimenkul profesyonellerini, karar vericilerini bir araya getirmekte, her yıl Fransa’nın Cannes kentinde Reed Midem tarafından düzenlenmektedir.


MAPIC

Yerel pazarlara odaklanan, yeni iş olanakları arayan 2.000’in üzerinde perakendeciye ev sahipliği yapan MAPIC, dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarıdır. 1995 yılından bu yana, büyük fuar ve konferans organizasyonlarını hayata geçiren Reed Midem tarafından düzenlenen MAPIC, alışveriş merkezi yatırımcılarını, mimarları, proje ve gayrimenkul geliştirme şirketlerini ve perakendecileri bir araya getirerek, yeni iş bağlantılarının kurulmasına fırsat yaratmaktadır.

Alkaş MIPIM ve MAPIC'in Türkiye Temsilciliği'ni 2006 yılından bu yana başarıyla yürütmektedir.