Logo
Site Haritası
TR / ENG
  Anasayfa Biz Kimiz İş Ortaklarımız Projelerimiz Basın Bize Ulaşın
   
03.05.2019

RE360 Gayrimenkul Buluşması, 10-11 Aralık 2019 tarihlerinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da!

03.05.2019
Türk perakende markalarının yurt dışına açılma hedeflerini destekleyen perakende ve gayrimenkul sektörünün uluslararası etkinliği MAPIC, 13-15 Kasım 2019 tarihlerinde Fransa, Cannes'da 25. kez kapılarını açacak! 
03.05.2019
Alkaş'ın Türkiye temsilciliğini üstlendiği, dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı MIPIM, 12 - 15 Mart 2019 tarihlerinde uluslararası sektör profesyonellerine 30. kez kapılarını açtı.
 
ALKAŞ'ta Fuarcılık      
 

Alkaş, perakende ve gayrimenkul alanında global network içinde yer almaları konusunda müşterilerine güçlü platformlara erişim fırsatı sunar.

MIPIM ve MAPIC Türkiye temsilcilikleri ile alanında Dünyanın en güçlü fuarcılık şirketleri arasında yer alan Reed Midem ile kurduğu başarılı işbirliğinden aldığı güçle, Türkiye firmalarının uluslararası arenada tanıtımında önemli görevler üstlenmektedir. Alkaş, konularında lider olan iki fuar; MIPIM ve MAPIC ile müşterilerine “dünyaya açılma desteği” vermektedir.


MIPIM

26 yıldır düzenlenen MIPIM, Dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul fuarıdır. Uluslararası yatırımcılar, şehir planlamacılar, belediyeler, yerel kamu yönetimleri ve otel gruplarını buluşturan MIPIM, gayrimenkul profesyonellerini, karar vericilerini bir araya getirmekte, her yıl Fransa’nın Cannes kentinde Reed Midem tarafından düzenlenmektedir.


MAPIC

Yerel pazarlara odaklanan, yeni iş olanakları arayan 2.000’in üzerinde perakendeciye ev sahipliği yapan MAPIC, dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarıdır. 1995 yılından bu yana, büyük fuar ve konferans organizasyonlarını hayata geçiren Reed Midem tarafından düzenlenen MAPIC, alışveriş merkezi yatırımcılarını, mimarları, proje ve gayrimenkul geliştirme şirketlerini ve perakendecileri bir araya getirerek, yeni iş bağlantılarının kurulmasına fırsat yaratmaktadır.

Alkaş MIPIM ve MAPIC'in Türkiye Temsilciliği'ni 2006 yılından bu yana başarıyla yürütmektedir.