gayrimenkul fuarı perakende fuarı ali babacan mipim'e katıldı Kadir Topbaş mapic'e katıldı sponsorluk ajansı dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı mipim dünyanın en büyük gayrimenkul ve perakende fuarı mapic mipim onur ülkesi türkiye seçildi istanbul shopping festival sponsoruk ajansı alkaş yurtdışı fuarlar Asya Pasifik Perakende Konferansı ve Sergisi AVM Yatırımları Konferansı Alışveriş Merkezi Kampanya Sponsorluk Ajansı Fuarcılık Etkinlik Danışmanlık Ramadan in İstanbul İstanbul Shopping Fest İstanbul Fashion Week Avi Alkaş Entertainment Reemidem
 
Logo
Site Haritası
TR / ENG
  Anasayfa Biz Kimiz İş Ortaklarımız Projelerimiz Basın Bize Ulaşın
22.12.2017
13-16 Mart tarihlerinde Fransa'da gerçekleşen gayrimenkulün en büyük fuarı MIPIM'de, kamu ve özel sektör katılımcıları ile Türkiye, yine en dikkat çeken ülke temsiliyetleri arasında yer aldı.
   
Alkaş, İstanbul ve Ankara Shopping Fest, AYD (Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği) Konferansı ve APRCE'in de aralarında bulunduğu, ulusal ve uluslararası  "büyük organizasyonların" sponsorluk ajansıdır.
 

Perakende ve Alışveriş Merkezlerine yönelik etkinlikleriyle Alkaş, müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini güçlendiren, aralarında güçlü bir sinerji yaratan projeler geliştirir.
 
 

Alkaş, konusunda dünyanın en prestijli iki fuarı: MIPIM ve MAPIC'in Türkiye temsilciliğini 2006 yılından bu yana başarı ile yürütmektedir.
 
 
 

Alışveriş merkezi ve perakende uzmanlığının Türkiye'deki ilk temsilcisi olan Alkaş, yurt içi ve yurt dışı platformlardaki sektör tecrübesini, danışmanlık hizmeti olarak da sunmaktadır.