Logo
Site Haritası
TR / ENG
  Anasayfa Biz Kimiz İş Ortaklarımız Projelerimiz Basın Bize Ulaşın
   
18.03.2017
14 -17 Mart 2017 tarihlerinde Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleşen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, sektörün devlerini buluşturdu. 
20.11.2016
Dünyanın en büyük perakende ve gayrimenkul fuarı MAPIC, 16 – 18 Kasım 2016 tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde başarıyla gerçekleşti. 
20.10.2016
GPD - 3. Ortak Gelişim Kongresi, 850 perakendeci, üretici ve tedarikçiyi 11 Ekim 2016 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent'te bir araya getirdi. 
 
RAMADAN IN İSTANBUL 2012     2012
     
Ramadan in İstanbul”-“İstanbul’da Ramazan”
 
Ramazan ayında İstanbul’a olan ilgiyi artırmak ve İstanbul’un tarihi, kültürel ve manevi değerlerini ön plana çıkartarak yabancı ziyaretçi sayısında artış sağlamak amacıyla düzenlenen
“Ramadan in İstanbul”- “İstanbul’da Ramazan” 20 Temmuz – 20 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşti.
 
Ramazan ayındaki turizmi hareketlendiren ve İstanbul’un manevi zenginliklerine dikkat çekmeyi başaran “Ramadan in İstanbul”- “İstanbul’da Ramazan” süresince İstanbul, farklı etkinliklere ev sahipliği yaptı.
 
Ramadan in İstanbul”-“İstanbul’da Ramazan” T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Kalkınma Bakanlığı ve İstanbul Valiliği himayesinde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) desteğiyle, Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD), Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), Türk Hava Yolları (THY) koordinasyonunda, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği), TUROB (Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği), TURYİD (Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmeciler Derneği), İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (ISG) ve İstanbul’da yer alan ilçe belediyelerinin katkılarıyla gerçekleşti.
 
Alkaş, “Ramadan in İstanbul”-“İstanbul’da Ramazan” projesinin sporsorluk ajanslığını başarıyla gerçekleştirmiştir.
 
 
 
 



Sponsorlar